[Fta(CPTPP)] [Hijau] Pembekalan Tablet Dan Charging Cart Untuk Keperluan Kurikulum Persekolahan 2027 Kementerian Pendidikan (KPM) - Kumpulan 4 (Zon 8/Zon 9)
Malaysian government tender · closes 12 Okt 2026
Tutup 12 Okt 2026Semak kelayakan saya
Kelayakan & skop
Tiada syarat gred/bidang khusus disenaraikan.
Nilai indikatif
RM33.3M
- Agensi
- Bahagian Perolehan
- PTJ
- Bahagian Perolehan
- Jenis
- Sebutharga
- Lokasi
- Zon 8 - Sarawak,Sarawak,Zon 9 - Sabah, W.P. Labuan,Wilayah Persekutuan Labuan,Sabah
- No. Tender
- QT260000000025519
- Sumber
- ePerolehan
- Tarikh buka
- 1 Sep 2026
- Tarikh tutup
- 12 Okt 2026
Harga pasaran tender serupa
RM13.0M–RM26.1M
Julat harga anugerah biasa berdasarkan 760 tender serupa yang telah dianugerahkan (kategori & saiz yang sama). Daftar untuk lihat pemenang dan senarai tender serupa.
Syarat kelayakan
Terbuka
Tender serupa yang sedang dibuka
- To Supply And Deliver Contrast Media Used In Computed Tomography (CT) Scan, Magnetic Resonance Imaging (Mri) And Invasive Catherization Laboratory (Icl) Of Institut Jantung Negara For 2-Year ContractInstitut Jantung Negara (Ijn)W.P. Kuala Lumpur1 Sep 2026
- Pembekalan, Pemasangan, Pengujian Dan Pentauliahan Peralatan Digital PCR Ke Bahagian Bioteknologi, Jabatan Kimia MalaysiaJabatan Kimia Malaysia Ibu PejabatRM350k1 Sep 2026
- [Fta(CPTPP)] Tender Pembekalan Toner Dan Bahan Guna Habis Bagi Pencetak DI Jabatan Pengangkutan Jalan Seluruh Malaysia Bagi Tempoh Tiga Puluh Enam (36) Bulan. (Tawaran Petender Dibenarkan Dalam Bahasa Melayu Dan Bahasa Inggeris Sahaja)Jabatan Pengangkutan Jalan (JPJ)W.P. Putrajaya1 Sep 2026
- Sebutharga Membekal, Menghantar, Memasang, Mengujilari Dan Mentauliahguna Peralatan Pengajaran Dan Penyelidikan Portable Hand Carry Color Doppler Ultrasound System For Small Animals Untuk Jabatan Farmakologi, Fakulti Perubatan, Universiti Kebangsaan Malaysia Kampus Kuala LumpurUniversiti Kebangsaan Malaysia (Ukm)W.P. Kuala LumpurRM170k1 Sep 2026
- [Fta(CPTPP)] Penggantian Bot Ronda Rigid Hull Fender Boat (RHFB) Untuk Kegunaan Pasukan Gerakan Am Briged Sabah Maklumat Lanjut Sila Layari Laman Sesawang: HTTPS://Myprocurement.Treasury.Gov.MY/Iklan/Tender Dan HTTPS://WWW.Eperolehan.Gov.MY/Quotation-Tender-Notice [Tawaran Petender Dibenarkan Dalam BM/Bi] [KDN/PL 47/2026-PT]Kementerian Dalam NegeriSabah1 Sep 2026
- Tender Membekal Dan Menghantar Reagents Dan Consumables Medonic Ke Makmal Kesihatan Awam, Jabatan Kesihatan Negeri Sarawak Bagi Tempoh Tiga (3) TahunJabatan Kesihatan Negeri SarawakSarawak1 Sep 2026
- Sebutharga Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Lari Dan Mentauliahguna Peralatan Penyelidikan Satu (1) Unit Automated Stainer With Cover Slipper Untuk Kegunaan Jabatan Anatomi, Fakulti Perubatan Universiti Kebangsaan Malaysia, Kampus CherasUniversiti Kebangsaan Malaysia (Ukm)W.P. Kuala LumpurRM300k1 Sep 2026
- Tender Membekal, Menghantar, Memasang, Menguji Dan Mentauliah Tiga (3) Unit Peralatan Perubatan Computed Tomography Simulator (CT-Sim) Bagi Jabatan Radioterapi Dan Onkologi DI Institut Kanser Negara, Hospital Sultan Ismail Dan Hospital Umum Sarawak Untuk Tempoh Kontrak Dua (2) Tahun.Kementerian KesihatanSarawak1 Sep 2026
Buka kunci dengan akaun percuma
Daftar percuma untuk semak kelayakan, muat turun dokumen dan lihat pemenang tender serupa.
Semak kelayakan
Lihat sama ada syarikat anda layak (hijau, kuning atau merah) untuk tender ini, ikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
Daftar percumaDokumen tender
Muat turun dokumen tender penuh selepas anda daftar.
Daftar percumaPemenang tender serupa
Lihat syarikat yang memenangi tender serupa yang lepas dan pada harga berapa.
Daftar percumaSemak kelayakan anda untuk tender ini
Daftar percuma dengan emel anda. Kami padankan tender dengan bidang dan kelayakan anda.
Percuma untuk bermula · Tiada kad kredit
Terokai lebih banyak
Kenapa cari tender di CoTender?
- Satu tempatSetiap tender kerajaan dari MyProcurement, ePerolehan dan portal agensi, dikumpulkan dan dikemas kini sepanjang hari.
- Ditapis untuk andaLihat hanya tender yang anda layak sertai mengikut gred, bidang dan pendaftaran anda.
- Sedia untuk bidaDokumen, tarikh tutup, taklimat dan harga pasaran, semua di satu tempat.